The Cuba Libre Rum & Cigar House

Atmosféra pohodlných kožených kresiel, príjemné odtiene prírodnej tehly a starých pivničných žiariviek do Vás vdýchnu chuť rumu a vôňu cigár.

Viac

Yogi’s

Yogi´s sa spája s myšlienkou vytvorenia oddychovej zóny ktorej dizajn je dotvorený s použitím prírodných materiálov. Snažíme sa byť iný a pokúšame sa o posun vnímania kaviarne aj ako miesta príjemného oddychu.

Viac

Staré Dobré Mexiko

V tejto pivnej reštaurácii je práve kuchyňa tromfov rukáve. Neorientujeme sa iba na pivárov, chceme zaujať chuťové poháriky každého, kto vie oceniť slovenské tradičné jedlá zo slovenských surovín.

Viac

La Cubanita Lounge bar

Spríjemnite si svoj nákupný deň a nechajte sa len tak unášať vo vôni prémiovej kávy alebo si spríjemnite večer v príjemnom prostredí lounge hudby a chuti miešaných nápojov.

Viac

Rumovabanka.sk

Rumy sú pre nás veľkou vášňou, radi im venujeme pozornosť, vzdelávame sa a hľadáme zaujímavé novinky. U nás nájdete najširšiu ponuku rumov z celého sveta. Na zdravie!

Viac

Fusion Catering

Radi by ste poďakovali svojím klientom alebo zamestnancom? S Fusion Cateringom sa vám to zaručene podarí. Zážitková gastronómia aj profesionálne degustácie sú u nás samozrejmosťou.

Viac